O nas - Kozmetika Afrodita

O nas


Kozmetika Afrodita to strona, która specjalizuje się w produkcji naturalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, kremów do twarzy i zabiegów kosmetycznych. Swoim klientom dostarczają nowości i aktualności ze świata kosmetyków, zabiegów pielęgnacyjnych i kremów do twarzy.

Jesteśmy profesjonalnym serwisem z tematyki kosmetologii, gdzie od ponad pięciu lat tworzone są najwyższej jakości artykuły blogowe. Znajdują one zastosowanie zarówno w salonach kosmetycznych, jak i w domu.

O kosmetykach Kozmetika Afrodita

kozmetika-afrodita.pl jest stroną, gdzie w przeszłości była strona słoweńskiej firmy Afrodita Cosmetics, gdzie od ponad 50 lat produkowane są najwyższej jakości kosmetyki profesjonalne. Stosowane są w gabinetach kosmetycznych jak i w domu w zabiegach.

LUDZIE UCZĄ SIĘ W ŻYCIU

Historia każdego produktu zaczyna się na końcu – w momencie otrzymania go przez klienta. Satysfakcja i zadowolenie klienta, które wynikają z użytkowania kosmetyku, są najważniejszymi elementami w tworzeniu każdej nowej historii. AFRODITA PROFESSIONAL nazwała te produkty „Home Care” i są one przeznaczone do stosowania przez klientów salonów kosmetycznych. Kosmetyki te stanowią część programu AFRODITA PROFESSIONAL i są stosowane jako uzupełnienie, a nawet rozszerzenie zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez samych profesjonalistów. Produkty podzielone są na trzy kategorie: pielęgnacja twarzy i ciała oraz zabiegi antycellulitowe.

Praca w harmonii z naturą

Na dowody najlepszych naturalnych składników opiera swoje produkty. Zamiast nieekologicznych dodatków eliminujemy nieekologiczne dodatki. W naszych produktach 99,9% składników jest naturalnych.

OPIEKA PODTRZYMUJĄCA ŻYCIE

Produkty, na obu etapach produkcji, nie są testowane na zwierzętach z szacunku dla życia i wolności. Jest to również nasz podstawowy wymóg przy wyborze materiałów.

NOWOCZESNOŚĆ W HARMONII Z TRADYCJĄ

Laboratorium Kosmetyczne Afrodita znajduje się w malowniczej miejscowości wypoczynkowej Rogaška Slatina. Obszar ten doskonale wpisuje się w naszą filozofię, ponieważ znajdują się tu liczne uzdrowiska, sanatoria i centra odnowy biologicznej. Tutaj od 1970 roku tworzy historię. Wprowadza nowe technologie, innowacyjne rozwiązania, współczesne składniki, ale wszystko w zgodzie z naszą tradycją naturalnego piękna.

LABORATORIUM

Receptury kosmetyków Afrodita są tworzone i produkowane w kompleksie laboratoryjnym w naszej siedzibie. Afrodita nie tylko tworzy i udoskonala produkty, ale także zabezpiecza ich bezpieczeństwo (szczególnie mikrobiologicznie). Prowadzi również badania kliniczne we współpracy z renomowanymi ośrodkami badawczymi.


Popularne

© 2022

Kozmetika Afrodita

·

Szablon Kozmetika-Afrodita

Twitter · Instagram · Facebook