Szczupła i jędrna sylwetka, bez cellulitu?

krem cynamonowy

Każda metoda walki z cellulitem ma na celu:

 • stymulację krążenia limfy, co oznacza szybsze wydzielanie końcowych produktów przemiany materii
 • stymulację międzykomórkowej wymiany materii
 • stymulację cyrkulacji w skórze i tkance podskórnej,
  która umożliwia większy dopływ tlenu do komórek oraz dobre zaopatrzenie skóry w substancje odżywcze

Kozmetika Afrodita prezentuje rewelacyjne zabiegi body wrapping,
dzięki którym pokochasz swoje ciało.

CZYM JEST BODY WRAPPING

Zabieg »body wrapping«, jak sama nazwa wskazuje, polega na owijaniu ciała specjalną, dobrze przylegającą folią. Metoda sama w sobie nie jest zupełną nowością, jest jednak czymś szczególnym w połączeniu z Kremem cynamonowym z kwasami owocowymi – forte. Krem cynamonowy z kwasami owocowymi – forte jest preparatem fitoaromatycznym, który jest plonem wielomiesięcznej pracy i testów przeprowadzonych w laboratoriach rozwoju Kozmetika Afrodita ze Słowenii.

Body wrapping w połączeniu z Kremem cynamonowym z kwasami owocowymi – forte jest metodą, która daje widoczne efekty już po pierwszych 60 minutach, a rezultaty można zmierzyć w centymetrach.

Krem cynamonowy z kwasami owocowymi – forte to preparat fitoaromatyczny, który dzięki swoim aktywnym substancjom takim, jak np. alfa-hydroksykwasy, ekstrakt z alg morskich, bluszczu i cytryny, olejki eteryczne z cynamonu i czarnego pieprzu, stymuluje i zwiększa przemianę materii w tkance podskórnej, za sprawą wzmocnienia dyfuzji i osmozy zwiększa wydalanie niepotrzebnych produktów metabolizmu i toksyn z tkanki podskórnej, oczyszcza epidermę (działa jak peeling organiczny), intensyfikuje mikrocyrkulację w skórze i tkance podskórnej, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz wzmacnia i ujędrnia tkankę łączną.

Mimo, że Krem cynamonowy z kwasami owocowymi – forte działa jak peeling organiczny, przed wykonaniem pierwszego zabiegu zaleca się złuszczenie obumarłych komórek naskórka za pomocą kremowego Peelingu do ciała Body Slim. W ten sposób udostępniamy drogę wszystkim aktywnym substancjom znajdującym się w Kremie cynamonowym z kwasami owocowymi – forte, aby mogły z łatwością przedostać się do skóry.

Krem cynamonowy delikatnie masując równomiernie rozcieramy na tych partiach ciała<, które są dotknięte cellulitem. Jeszcze lepsze rezultaty uzyskamy, jeśli krem naniesiemy na całe ciało, ponieważ metoda body wrapping wpływa także na modelowanie ciała. Krem pozostawiamy na skórze do wchłonięcia i zaczynamy zawijanie ciała. Równomiernie zaciskając owijamy ciało specjalną folią do body wrapping. Kiedy zakończymy owijanie, klientkę przykrywamy kocem – nigdy nie należy dodatkowo ogrzewać ciała – i pozostawiamy, aby odpoczywała. Folia, którą owinęliśmy ciało, wytwarza kompres, zapobiega ulatnianiu olejków eterycznych z kremu i stymuluje skuteczność jego działania. Intensyfikuje się proces wydzielania produktów przemiany materii, toksyn i wody z tkanki podskórnej.

W ciągu kilku pierwszych minut działania kremu, klientka będzie odczuwać delikatne chłodzenie, które po chwili przejdzie w uczucie przyjemnego ciepła, w przypadku skóry wrażliwej ciepło jest nieco bardziej intensywne. Uczucie ciepła świadczy o tym, że aktywuje się proces zwiększonej cyrkulacji w skórze i tkance podskórnej. Po 60 minutach intensywne działanie Kremu cynamonowego ustabilizuje się, uspokoją się również wszystkie reakcje. Po upływie 60 minut zdejmujemy folię za pomocą specjalnego noża, klientkę informujemy, aby parę godzin po zabiegu nie zmywała skóry, ponieważ w ten sposób przedłuża działanie kremu.

Po zakończeniu zabiegu ponownie mierzymy obwody ciała na wcześniej oznaczonych miejscach. Dane zapisujemy w karcie ewidencyjnej. Zauważymy, że klientka straciła już po pierwszym zabiegu kilka centymetrów, wygląd skóry jest nieporównywalnie ładniejszy, a samopoczucie po zabiegu o wiele lepsze.

Zabieg antycellulitowy wykonywany metodą body wrapping z Kremem cynamonowym może być wykonywany codziennie przez tydzień lub przez okres 10 dni. Po upływie tego czasu, terapię przerywamy i zalecamy wykonanie masażu antycellulitowego z wykorzystaniem Olejku lub Kremu do masażu antycellulitowego z programu »salon exclusive« Kozmetika Afrodita. Można także wykonać elektrostymulację z użyciem Żelu cynamonowego, który jest również doskonałym preparatem służącym do usuwania cellulitu. Zawiera liczne olejki eteryczne, ekstrakty roślinne – w szczególności ekstrakt z alg morskich. Żel cynamonowy nie nadaje się do długotrwałego masażu ręcznego; poza elektrostymulacją może być stosowany do terapii ultradźwiękami i przy jonoforezie całego ciała. Można go także przy pomocy delikatnego masażu nanieść równomiernie na ciało i pozostawić do działania na 45 minut.

Jeśli mamy do czynienia ze zwartym cellulitem, kiedy obecne są silne zmiany tkanki podskórnej i kiedy chcemy przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, wówczas do zabiegu body wrapping polecamy użycie preparatu GREJPFRUT & CEKROPIA strong lipolit active & stretch effect. Jest to jedno z ostatnich osiągnięć laboratorium Kozmetika Afrodita, które w oparciu o rezultaty testów oraz doświadczenia, możemy zaliczyć do rewolucyjnych preparatów w dziedzinie usuwania cellulitu. Preparat ma ogromny wpływ na aktywację procesu lipolizy (spalania tłuszczu), jednocześnie wpływa na wydzielanie wody z organizmu. Zawiera wyciąg z bluszczu, olejek eteryczny z jałowca, geranium, cyprysu, a szczególnie wyróżnia się go wyciąg z tropikalnego drzewa cekropii i olejek eteryczny z grejpfruta. Wszystkie aktywne naturalne składniki są wkomponowane w preparat GREJPFRUT & CEKROPIA w takim stosunku, że krem doskonale rozkłada tłuszcze, stymuluje przemianę materii w skórze i tkance podskórnej i tym samym prowadzi do jej wyjątkowego oczyszczenia. Krem Grejpfrut & Cekropia świetnie się rozsmarowuje, jest kremem typu O/W i ma wyjątkowo pielęgnacyjno-nawilżający charakter. Oprócz wszystkich właściwości antycellulitowych, preparat doskonale ujędrnia skórę i tkankę podskórną, dostarcza jej tlen i substancje odżywcze, obficie nawilża, skóra jest napięta i złagodzona.

Krem Grejpfrut i Cekropia; w połączeniu z metodą body wrapping stosujemy nieco inaczej niż w przypadku Kremu cynamonowego:

 1. mierzymy obwody tych części ciała, na których pojawił się cellulit
 2. wykonujemy dokładny peeling ciała za pomocą kremowego Peelingu do ciała Body Slim
 3. preparat GREJPFRUT & CEKROPIA nanosimy równomiernie na ciało i masujemy do czasu, gdy skóra go wchłonie
 4. ciało dokładnie owijamy folią
 5. klientkę przykrywamy kocem. Dla zwiększenia intensywności działania preparatu zalecamy dodatkowe ogrzewanie, ponieważ preparat sam nie wytwarza ciepła. Następnie klientka odpoczywa w towarzystwie odprężającej muzyki
 6. po 60 minutach działania preparatu zdejmujemy folię
 7. teraz możemy zastosować na całe ciało klientki masaż Olejkiem do masażu ORANGE lub Olejkiem do masażu antycellulitowego. W procesie masowania należy wykonać drenaż limfatyczny lub masaż punktów akupresurowych wpływających na usuwanie cellulitu. Masować należy tak długo, aż skóra wchłonie olejek, przynajmniej 20 minut.
 8. po zakończonym masażu ponownie mierzymy obwód ciała, w tych samych miejscach, co przed zabiegiem, dane wpisujemy w kartę ewidencyjną

Popularne

Szczupła i jędrna sylwetka, bez cellulitu? - Kozmetika Afrodita