Pielęgnacja antycellulitowa

Pielęgnacja antycellulitowa

Od ponad 25 lat zespół KOZMETIKA AFRODITA jest przekonany, że prawidłowy zestaw czynności pielęgnacyjnych pomoże na zawsze pozbyć się cellulitu. Nieustannie szukamy naturalnych składników do nowych, jeszcze lepszych rozwiązań.

Ulepszony program antycellulitowy BODY SLIM zwalczy go za pomocą udoskonalonej i niezwykle wydajnej metody. Natura dała nam wyjątkowo aktywną substancję w postaci wyciągu z CEKROPII, wysmukłego tropikalnego drzewa. Smukłość drzewa stanowi symbol pięknego i smukłego ciała. Liczne przeprowadzone testy jego działania lipolitycznego wykazały, że w porównaniu z innymi podobnymi wyciągami, wyciąg z cekropii jest w stanie rozkładać tłuszcze, a nawet niewielka jego ilość przyspiesza wydalanie wody i innych substancji z organizmu.

  • Program pielęgnacyjny BODY SLIM, obejmujący siedem specjalnych produktów, oferuje pielęgnację antycellulitową, która sprawi, że skóra przypominająca „skórkę pomarańczy” stanie się gładsza i bardziej elastyczna, odzyska aksamitną miękkość, a jej tkanki zostaną wzmocnione. Działanie produktów obejmuje:
  • rozkład komórek tłuszczowych
  • poprawę krążenia krwi
  • przywracanie elastyczności i jędrności tkance łącznej
  • lepsze odprowadzenie wody i toksyn z ciała
  • doskonałą pielęgnację skóry

WSKAZÓWKA: najlepsze i najtrwalsze rezultaty pielęgnacji antycellulitowej możemy osiągnąć dzięki zdrowej diecie, piciu przynajmniej 2 litrów wody dziennie, gimnastyce, produktom kosmetycznym z linii BODY SLIM oraz codziennej pielęgnacji ciała. Należy pamiętać, że cellulit nie powstaje ani nie można się go pozbyć z dnia na dzień. Pielęgnacja zapobiegająca cellulitowi powinna być na początku intensywna, a następnie można ograniczyć ją do czynności codziennych, pozwalających na zachowanie piękna skóry i ciała.

GETRY MASUJĄCE o specjalnym ucisku, które stymulują krążenie krwi, aktywują przepływ limfy i kształtują ciało od pasa w dół. Zwiększają penetrację i działanie aktywnych substancji antycellulitowych, zawartych w Żelu z cekropii lub Żelu cynamonowym z programu Body Slim. Wskazówka: Nanieść wybrany żel na miejsca objęte cellulitem, założyć rajstopy masujące i co najmniej przez godzinę gimnastykować się, aby wzmocnić mięśnie. Getry w następujących rozmiarach: 36-40, 42-46, 46-50.

ŻEL MASUJĄCY POD PRYSZNIC – to specjalna kąpiel z mikrogranulkami. Głęboko oczyszcza i odtłuszcza skórę, usuwa martwe komórki naskórka i aktywuje naturalne mechanizmy, aby wyeliminować zbędne i szkodliwe substancje. Przygotowuje skórę na przyjęcie substancji aktywnych w kolejnej czynności pielęgnacyjnej. Wskazówka: nałożyć produkt na rękawicę do masażu i przez 15-20 minut masować miejsca, w których występuje cellulit. Spowoduje to poprawę krążenia krwi, które uwolni energię potrzebną do szybkiej eliminacji zarówno szkodliwych substancji ze skóry, jak i z nadmiaru płynów magazynowanych w tkankach tłuszczowych. Żel masujący pod prysznic należy stosować w trakcie trwania kuracji zapobiegającej cellulitowi.

ŻEL CYNAMONOWY – redukuje obszary tłuszczu i stymuluje odprowadzanie zbędnych produktów ze skóry i tkanki podskórnej. Początkowo stwarza wrażenie delikatnego ciepła informując, że aktywne substancje zaczęły działać. Jego działanie zostaje wzmocnione dzięki stosowaniu specjalnych rajstop masujących BODY SLIM. Po kilkukrotnym zastosowaniu skóra staje się wyjątkowo miękka, gładka i jędrna, nabierając pięknego kolorytu. Wskazówka: Żel należy delikatnie wmasować w miejsca, w których występuje cellulit. Szybko wchłania się w skórę. Założyć specjalne rajstopy masujące i gimnastykować się przez co najmniej godzinę w celu wzmocnienia mięśni.

MLECZKO WZMACNIAJĄCO-NAWILŻAJĄCE – utrzymuje i wydłuża efekty pielęgnacji zapobiegającej cellulitowi. Oprócz wielu innych aktywnych substancji roślinnych, produkt zawiera znaczną ilość cekropii, która zapobiega tworzeniu się tłuszczu oraz zatrzymywaniu wody i toksyn w skórze. Wzmacnia i nawilża skórę, dzięki czemu mleczko stanowi doskonałą alternatywę do codziennej pielęgnacji przez cały rok. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Wskazówka: Mleczko należy stosować do pielęgnacji ciała po każdym prysznicu, nie ograniczając się tylko do miejsc objętych cellulitem

AROMATYCZNY OLEJEK DO MASAŻU – dzięki długiemu, lekkiemu masażowi, olejek aktywuje naturalne procesy skóry, które zmniejszają komórki tłuszczowe i zwiększają wydalanie wody i zbędnych substancji ze skóry. Stymuluje regenerację skóry i przywraca jej elastyczność, jędrność, miękkość oraz piękny, różowy koloryt. Wskazówka: Miejsca, w których występuje cellulit należy masować olejkiem, kiedy skóra jest sucha, wymaga odprężenia oraz w celu osiągnięcia efektu antystresowego. Stosować masaż wygładzający i kontynuować, aż olejek zostanie wchłonięty w skórę.

ŻEL Z CEKROPII – wnika głęboko w skórę, rozkłada tłuszcze oraz intensywnie usuwa toksyny ze skóry i tkanki podskórnej. Jego działanie jest odczuwane jako wygładzenie i ochłodzenie skóry, przechodzące stopniowo w uczucie delikatnego ciepła. Efektywność żelu można zwiększyć dzięki stosowaniu specjalnych rajstop masujących BODY SLIM. Po kilkukrotnym użyciu obwód ciała widocznie się zmniejsza, a efekt „skórki pomarańczy” praktycznie zanika, nawet w przypadku zwartej tkanki podskórnej. Wzmacniając skórę i tkankę łączną, żel przeciwdziała również fałdom, które często pojawiają się, na skutek znacznej i szybkiej utraty wagi, po zewnętrznej i wewnętrznej stronie ud, na biodrach, brzuchu i górnej partii ramion. Wskazówka: W miejsca, w których występuje cellulit delikatnie wmasować żel – zostanie on szybko wchłonięty przez skórę. Założyć specjalne rajstopy. Aby wzmocnić mięśnie zaleca się aktywność fizyczną przez co najmniej godzinę w trakcie ich noszenia. Po trzech tygodniach intensywnej pielęgnacji można go zastąpić żelem cynamonowym. Uwaga: Ze względu na działanie chłodzące, pielęgnacja antycellulitowa przy użyciu Żelu z cekropii będzie przyjemna w ciepłe, letnie dni, niezależnie od stanu tkanek skóry.

ENERGETYZUJĄCY KREM DO MASAŻU – to unikalna formuła bogatych substancji odżywczych i wzmacniających. Umożliwia długie masaże, które są tak istotne w pielęgnacji antycellulitowej. Masaż stymuluje mikrokrążenie oraz przepływ limfy, a także dzięki zawartości wyciągu z cekropii i innych naturalnych składników, wzmaga proces rozkładu tłuszczu i oczyszczania skóry i tkanki podskórnej. Zwiększa elastyczność tkanki łącznej i intensywnie nawilża, uszczelnia i wygładza skórę, pozostawiając jedwabiście miękką. Wskazówka: Miejsca, w których występuje cellulit należy codziennie masować kremem tak długo, aż zostanie całkowicie wchłonięty przez skórę. Stosować technikę masażu przedstawioną na ilustracji. Po zakończeniu intensywnej pielęgnacji antycellulitowej nie zaprzestawać stosowania tego masażu.


Popularne

Pielęgnacja antycellulitowa - Kozmetika Afrodita